Kiemelt Híreink

No result...

Tankötelezettség - Iskolaérettség

  play

Sikeres iskolakezdés: tájékoztató videók

zoldovoda

PTE partnerboldogovoda

Mozgáskotta logo

bozsik program

 

 

 

 

Bozsik- program a rendszeres mozgás támogatására

bozsik program

Óvodánk az OTP Bank Bozsik- programjának oszlopos tagja. Hetente egy alkalommal tartunk játékos futball foglalkozást a résztvevőknek, mellyel célunk az örömszerzés, valamint a testmozgás, a sport, a futball megszerettetése a gyermekekkel és a közösségi élmények erősítése.

A Bozsik- program keretein belül évi 4 központilag szervezett „focifesztiválon” veszünk részt. Itt nem csak mérkőzések zajlanak, hanem úgynevezett "műhelyek" is, ahol különböző ügyességi feladatokon keresztül fejlődnek a gyermekek motorikus képességei, koordináltabb lesz mozgásuk. Megtapasztalják, milyen csapatban gondolkodni és örülni egymás sikereinek.

Budai Nagy Antal utcai óvoda

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Események a Budai Óvodában

Nincsenek események a napárban
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Budai Ovi Facebook